درباره رستاک

پاسخ: رستاک بخش خصوصی مستقل است که به سازمان خاصی ارتباط ندارد.
پاسخ : نظر به اینکه میزبانان عموما همکاران شما می باشند. برای ایجاد اشتغال پایدار و بومی فرزندان شما و دانشجویان جویای شغل استفاده از این خدمات ترجیح داده می شود.
حساب کاربری
پاسخ : حساب کاربری افراد بعد از وارد کردن نام و نام خانوادگی و تلفن همراه و شماره ملی احراز هویت شده و فعال می گردد.
ثبت رزرو و پیگیری
پاسخ: سابقه کار 20 ساله حرفه ای رستاک این اطمینان را به شما می دهد تا با خیالی آسوده با اعتماد به برند رستاک این فعالیت را انجام دهید.
پاسخ: بله در هر ساعت از شبانه روز این امکان وجود دارد.
پاسخ : بله شما می توانید موقع رزرو در قسمت معین شده پیام و یا سفارش خاصی را در معرض دید میزبان قرار دهید.
پاسخ : با ثبت تاریخ، ساعت، تعداد مسافر و انتخاب نوع سفر می توانید درخواست خود را به راننده اعلام کنید. مزیت برتر این است که مسیر حرکت را با دوبار کلیک کردن بر روی مقاصد خودتان تعیین می کنید.توجه کنید باید دوبار کلیک کنید تا مسیر سفر تثبت شود.
موارد قابل عرضه رستاک
پاسخ : بخش های اقامتی بصورت واحد های سازمانی ،آپارتمان ،میهمانسرا ،خانه معلم ، اقامتگاه های بوم گردی و ویلاهای خصوصی دارای مجوز و مراکز گردشگری دانشگاه پیام نور و انواع خودرو با راننده
پاسخ : بله فعلا در این نسخه امکان دریافت و پرداخت پول غیر از واحد اقامتی وجود ندارد و بصورت اختیار میزبان می تواند خدمات گردشگری را ارائه نموده و هزینه آن را جداگانه اخذ نماید.
پاسخ: حداقل سه عکس از پذیرایی و اتاق ،سرویس دستشویی و حمام و آشپزخانه بصورت landscape مورد نیاز می باشد ،به لحاظ حجم و ابعاد محدودیتی وجود ندارد . عکس ها ترجیحا بصورت (landscape) باشد.
پاسخ: عکس ها تاثیر بسزایی در دیده شدن اقامتگاه دارند بنابراین توصیه می شود برای کیفیت بهتر اندازه عکس ها حداقل 700*700 پیکسل بوده و همچنین بصورت افقی (landscape) باشد.
پاسخ : در رستاک می توان اقامتگاه هایی نظیر بوم گردی که در آن قیمت و ظرفیت بر اساس نفر می باشد را نیز بارگزاری کرد. برای این کار هنگام ثبت اقامتگاه در قسمت "ظرفیت اصلی" مقدار 1 را وارد کرده و در قسمت های "قیمت در روز های عادی" و "قیمت در روز های آخر هفته" و "قیمت به ازای هر نفر اضافه" نیز قیمت اقامتگاه به ازای هر نفر را وارد کنید. در قسمت "حداکثر ظرفیت" نیز حداکثر ظرفیت اقامتگاه قرار می گیرد.
پرداخت
پاسخ : با وارد شدن به صفحه پرداخت اینترنتی و وارد نمودن رمز دوم و ccv2 کارت بانکی متصل به شتاب می توانید پرداخت خود را انجام دهید .
پاسخ : بعد از انجام پرداخت توسط شبکه نیازی به اعلام نیست و سیستم بصورت خودکار مرحله بعدی که همان اعلام تاییدیه به میزبان و شرکت می باشد را انجام می دهد.
پیشنهاد شگفت انگیز
پاسخ: با اعلام موافقت در قسمت بارگذاری واحد اقامتی این اجازه را به سیستم می دهید تا بعد از گذشت ده روز از آخرین تغییر افرهای شما در محدوده 30-50و 70 درصد اعمال شود.
قیمت
پاسخ: نظر به اینکه میزبانان رستاک غالبا همکاران شما می باشند مایل هستند قیمت های خود را در شرایط حداقلی قرار دهند تا قیمت ها رستاک در مقایسه با موارد مشابه بین 10 تا 50 درصد پایین تر باشد.
استخدام در رستاک
پاسخ: رستاک در حوزه گردشگری و سفر به تخصص های گوناگون از جمله فناوری اطلاعات ،کامپیوتر و نرم افزار ،شبکه های اجتماعی ،تولید محتوی و متخصص گردشگری نیاز دارد .
پاسخ: ارسال رزرمه کامل به ایمیل rastaktour89@gmail.com و دریافت پاسخ از همان طریق و یا ارسال رزرمه کاری به شماره 09123175348 از طریق شبکه های اجتماعی