نرم افزار رستاک برای تسهیل اقامت، حمل و نقل و خدمات گردشگری دانشگاهیان محترم پیام نور ، فرهنگیان محترم سراسر کشور و سایر گردشگران با تکیه بر بوم گردی و ظرفیت های بلا استفاده درون سازمانی در قالب اپلیکیشن تلفن همراه و پایگاه اینترنتی طراحی گردیده است. این سامانه یک پل ارتباطی بین میزبان (راننده) و متقاضی بوده که ارتباط متقاضیان (کسانی که درخواست اقامت، حمل و نقل و خدمات گردشگری را ارسال می کنند) با میزبانان (کسانی که مایل به ارائه خدمات اقامتی، حمل و نقل و گردشگری هستند) را تسهیل می‌کند.
رستاک مجموعه ای است که جهت برآورده نمودن نیازهای اقامتی، حمل و نقل، تفریحی ، فراغتی و سفر مجموعه دانشگاهی پیام نور ،فرهنگیان و سایر متقاضیان علاقه مند با تکیه بر بوم گردی و ایجاد اشتغال پایدار بوجود آمده است. امکاناتی درون سازمانی بلا استفاده که مجموعه فرهنگیان و دانشگاهیان در خود دارند و از آن غافل هستند.
رستاک با مدیریت آقای اصغر حیدری دارای سابقه ۲۰ ساله درصنعت گردشگری به عنوان مدیر عامل و بنیانگذار برند رستاک، خدمات گردشگری به صورت تورهای داخلی و خارجی ، رزرواسیون آنلاین خودرو، هتل و بوم گردی را با هماهنگی عوامل دست اندرکار در سراسر کشور، به هموطنان عزیز ارائه می دهد.
در نسخه جدید ( شهریور ۹۸) میزبانها خدمات جانبی گردشگری اعم از راهنما ، غذا ، سوغاتی ، خودرو و سایر خدمات را ثبت و ارائه می نمایند. میهمانها نیز تمامی این خدمات را هنگام رزرو و یا بعد از رزرو اقامتگاه می توانند به صورت ان لاین رزرو نمایند.یا حتی بعد از رزرو درخواست خدمات را اضافه نمایند .این سرویس برای اولین بار در ایران ارائه می شود و بخش عرضه خدمات گردشگری را به لحاظ کمیت و کیفیت ارتقا می دهد و شغل های پایدار فراوانی را ایجاد می نماید.

برنامه ها و اهداف و ماموریت ها :

آدرس دفتر مرکزی :تهران - خیابان ایرانشهر - بین سمیه و طالقانی - پلاک 123

تلفن ثابت محل کار :88141468-021